Lakier Autentico® FLOOR MAT 1L Powiększ

Lakier Autentico® FLOOR MAT 1L

Nowy

Całkowicie matowy lakier Autentico® Floor Varnish tworzący trwałą i odporną powłokę chroniącą powierzchnie malowane farbą kredową Autentico® Vintage oraz z surowego drewna. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Odpowiedni do boazerii, podłóg, balustrad, schodów, blatów i mebli.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Przeznaczenie: lakierowanie powierzchni malowanych farbą kredową Vintage oraz surowego drewna. Idealny do boazerii, podłóg, schodów, balustrad, blatów i innych powierzchni gdy wymagana jest duża odporność na wodę. Silny i skuteczny.

Wykończenie: matowe, bezbarwne.

Zapach: delikatny.

Stosowanie: Dobrze wymieszać przed użyciem. Upewnij się, że powierzchnia jest czysta, sucha, trwała i pozbawiona tłuszczu i pyłu. Nałożyć cienką warstwę lakieru pędzlem, wałkiem gąbkowym lub natryskiem. Dla zaimpregnowania powierzchni na kontakt z wodą należy nałożyć co najmniej dwie warstwy produktu. Nakładać bardzo cienkie warstwy (zbyt grube warstwy impregnatu mogą bielić ciemne kolory podłoża). Pojedyncza warstwa może być sucha na dotyk już po godzinie (co zapobiega przyklejaniu się cząstek kurzu, pyłu i innym zabrudzeniom) jednak drugą warstwę należy kłaść po minimum 6 godzinach. Druga warstwa schnie około 4 godzin. Suche warstwy można przecierać papierem ściernym o gradacji 180-240 dla wyrównania powierzchni. Stosować nalewak Autentico® Pour&Go aby zachować brzegi puszki w czystości i chronić zawartość przed zanieczyszczeniem. Po użyciu szczelnie zamknąć wieczko i przechowywać w suchym miejscu w pokojowej temperaturze. 

Czyszczenie narzędzi: pędzle, wałki oraz naczynia czyścić wodą z mydłem. Nie dopuszczać do zaschnięcia produktu na narzędziach i naczyniach.

Wydajność: od 8 do 10 m2 (1 l.) W zależności od rodzaju powierzchni i porowatości.

Czas schnięcia: minimum 4 godziny, druga warstwa po 6 godzinach. 

Czas utwardzania: Powierzchnię można zacząć ostrożnie używać po 18-24 godzinach, całkowity czas utwardzania to 14 dni.

Wydajność: 15m2 na 1 litr w zależności od rodzaju powierzchni i porowatości.

Ograniczenia stosowania: Żaden z produktów Authentico® nie powinien być stosowany w warunkach wysokiej wilgotności, poniżej 10 ° C lub powyżej 30 ° C.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu bez ryzyka zamarznięcia.

Produkty uzupełniające: Authentico® Primer zapewnia optymalną przyczepność lub Authentico® Omniclean zapewnienia optymalne przygotowanie powierzchni.

Bezpieczeństwo: Upewnij się, że produkt jest stosowany w wentylowanym pomieszczeniu. Nie pozostawiaj produktu w zasięgu dzieci. W przypadku kontaktu produktu z oczami z produktem, należy je natychmiast przemyć ciepłą wodą.Może powodować reakcję alergiczną. W przypadku połknięcia produktu wypłukać usta wodą i nie wywoływać wymiotów. Zasięgnąć porady lekarskiej.

Informacje na temat środowiska: Autentico® używa tylko najwyższej jakości materiałów, minimalnego zapachu i minimalnego wpływu na środowisko. Nasze procesy produkcyjne i preparaty farb mają na celu osiągnięcie maksymalnej wydajności i minimalnego wpływu na zdrowie użytkownika.

Zawartość:
chlorometyloizotiazolinon i metyloizotiazolinon (3:1), bis (1,2,2,6,6-pentametylo-4-piperydylo) sebacynian, hydroksyfenylobenzotriazol (mieszanina), 1,2-benzizotiazol-3 (2H). Wewnętrzna / zewnętrzna zawiera ślady lakieru i farbowania drewna, w tym nieprzezroczyste farbowanie drewna: wartość dopuszczalna dla tego produktu w produkcie (VOC 2010): 130 g / l

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lakier Autentico® FLOOR MAT 1L

Lakier Autentico® FLOOR MAT 1L

Całkowicie matowy lakier Autentico® Floor Varnish tworzący trwałą i odporną powłokę chroniącą powierzchnie malowane farbą kredową Autentico® Vintage oraz z surowego drewna. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Odpowiedni do boazerii, podłóg, balustrad, schodów, blatów i mebli.