Autentico® ART MEDIUM 250ml Powiększ

Autentico® ART MEDIUM 250ml

Nowy

Autentico® Art Medium to produkt do łatwego przenoszenia wydruków ze zwykłej domowej drukarki laserowej na powierzchnie malowane farbą kredową oraz na surowe drewno. 

Więcej szczegółów

Darmowa dostawa od 200zł

Wysyłka w 24 godziny

Bezpieczne pakowanie

Więcej informacji

Autentico® Art Medium jest produktem do przenoszenia różnych motywów na materiały takie jak drewno i malowane powierzchnie. Przed dokonaniem transferu upewnij się, że farba podkładowa jest całkowicie sucha. Tworząc kolorowe motywy najlepiej jest używać jasnego tła.

  1. Wydrukuj tekst, obraz lub zdjęcie na zwykłym papierze najlepiej w drukarce laserowej, wydruk powinien być lustrzanym odbiciem, jest szczególnie ważne jeśli jest to tekst.
  2. Wytnij motyw i równomiernie rozprowadź na nim Art Medium za pomocą miękkiego, szerokiego pędzla.
  3. Ostrożnie umieść papier z projektem na wybranej powierzchni, mocno dociśnij, upewniając się, że nigdzie nie powstały pęcherzyki powietrza.
  4. Jesli Art Medium wycieka brzegami, usuń nadmiar produktu wilgotną szmatką.
  5. Pozostaw do wyschnięcia najlepiej na kilka godzin. Jeśli jesteś niecierpliwy użyj sprawdzonego sposobu z szuszarką do włosów ustawioną na najcieplejszy nawiew lub pozostaw w ciepłym miejscu na minimum godzinę.
  6. Namocz gąbkę w wodzie i delikatnie zwilż papier. Kiedy będzie całkowicie zwilżony zobaczysz swój wzór.
  7. Delikatnie pocieraj papieri roluj go palcami. Sprawdzaj czy papier cały czas jest wystarczająco mokry. Rolowanie najlepiej przeprowadzać od środka na zewnątrz.
  8. Gdy całość ponownie wyschnie zastosuj dodatkową warstwę Art Medium, która dodatkowo ochroni i utrwali transfer i sprawi, że pozostała błonka z papieru stanie się niewidoczna.

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wosk Bezbarwny 250ml

Wosk bezbarwny Autentico® Clear Wax to podstawowy wosk do pracy z farbą kredową Vintage. Zabezpiecza i chroni powierzchnię nie zmieniając koloru farby, a jedynie nadając jej głębię, aksamitną gładkość i miękki połysk. Może służyć do rozcierania i cieniowania wosków patynujących. Zachowaj resztę wosku bezbarwnego do późniejszej pielęgnacji i łagodnego czyszczenia malowanych mebli. 

akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie