Autentico® PRIMER 1L Powiększ

Autentico® PRIMER 1L

Nowy

Więcej informacji

Autentico® Primer to wysokiej jakości podkład, który nie zawiera rozpuszczalników. Ma kilka zastosowań, takich jak blokowanie wysięków z drewna, a także blokowanie plam spowodowanych reakcją garbników z drewna mahoniowego, dębowego, sosnowego i kasztanowca, gdy stykają się z wilgocią. Izoluje głębokie i nieusuwalne plamy z wina, tuszu i podobne. Można go użyć do przygotowania mocno porowatych powierzchni przed malowaniem, a także tych bardzo błyszczących, takich jak płytki szkliwione, plastik i lakiery.

Stosowanie: Upewnij się, że powierzchnia jest czysta, sucha i stabilna, pozbawiona brudu, tłuszczu lub innego materiału. Błyszczące lub plastikowe powierzchnie, należy wstępnie delikatnie szlifować, aby lekko otworzyć pory oraz poprawić przyczepność. Na powierzchnie metalowe należy używać specjalny podkład, aby zapobiec rdzewieniu. Przed użyciem dobrze wymieszać. Nałożyć dwie cienkie warstwy przy użyciu pędzla lub za pomocą wałka.

Czas schnięcia: Czas schnięcia wynosi 4 godziny między warstwami, chociaż zależy od temperatury i porowatości powierzchni. Nie nakładać w temperaturze poniżej 5ºC.

Wydajność: 1L Pokrywa około 8-10m2 w zależności od rodzaju powierzchni i porowatości.

Ograniczenia stosowania: Autentico® Primer nie zapobiega utlenianiu podczas nakładania na powierzchnie metalowe. Wszystkie produkty powinny być stosowane 10ºC i 30ºC.

Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, bez ryzyka zamarzania.

Czyszczenie i utylizacja: usuń nadmiar i resztki z narzędzi, które zostały użyte przed dokładnym czyszczeniem za pomocą ciepłej wody i mydła. Nie opróżniać do kanalizacji.

Informacje o środowisku:Ten produkt ma dopuszczalną ilość VOC według UE. Docelowy poziom tego produktu to 30g / L. Autentico® używa tylko najwyższej jakości materiałów, minimalnego zapachu i minimalnego wpływu na środowisko. Nasze procesy produkcyjne i preparaty farb mają na celu osiągnięcie maksymalnej wydajności i minimalnego wpływu na zdrowie użytkownika.

Zdrowie i bezpieczeństwo: Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku kontaktu z oczami, szybko przepłukac ciepłą wodą z otwartymi oczami przez co najmniej dziesięć minut. Posiadamy informacje o produkcie do Państwa dyspozycji.

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Autentico® PRIMER 1L

Autentico® PRIMER 1L