Autentico® OMNICLEAN 250ml Powiększ

Autentico® OMNICLEAN 250ml

Nowy

Autentico® Omniclean to wysoko skoncentrowany preparat do dokładnego czyszczenia i odtłuszczania powierzchni przed przystąpieniem do malowania. 

Więcej szczegółów

Darmowa dostawa od 200zł

Wysyłka w 24 godziny

Bezpieczne pakowanie

Więcej informacji

Stosowanie: Rozcieńczyć 1 część preparatu Omniclean w 10 częściach wody. Zanurzyć czystą szmatkę w roztworze i przeciągnij ją przez powierzchnię do czyszczenia, aby usunąć zabrudzenia i tłuszcz. Wypłucz szmatę czystą wodą i przemyj nią powierzchnię. Poczekaj, aż powierzchnia zostanie całkowicie sucha przed malowaniem.

Wydajność: Z 250 ml koncentratu uzyskuje się około 2,75 l rozcieńczonego roztworu. Z 1 l koncentratu uzyskuje się 11 l roztworu.

Środowisko: 15 g / l VOC (dyrektywa europejska "Decopaint" (2004/42 / WE).

Środki ostrożności: Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Może powodować ciężkie oparzenia skóry i uszkodzenia oczu. Chronić twarz i oczy oraz nosić odzież ochronną i rękawiczki. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. W przypadku połknięcia wypłukać usta. Nie wywoływać wymiotów. W kontakcie ze skórą lub włosami: zdjąć ubranie i umyć skórę wodą. Wdychanie: przenieść się na świeże powietrze i pozostać w wygodnej pozycji. Kontakt z oczami: usuwać szkła kontaktowe, przepłukać oczy wodą przez kilka minut. Uprać ubranie, które miało styczność z koncentratem. Jeśli to konieczne, skonsultuj się z lekarzem.

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pędzel owalny 35mm

Ręcznie wykonany, profesjonalny pędzel o średnicy 35mm. Do malowania powierzchni meblowych: reliefowych, rzeźbionych, wypukłych, fakturowanych oraz elementów toczonych. Włosie syntetyczne zaprojektowane specjalnie do pracy z farbą kredową - miękkie i bardzo sprężyste. Nie zostawia śladów włosia na malowanej powierzchni. Trzonek z litego drewna oraz skuwka z INOX gwarantują wyjątkową trwałość.

akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie