POSTARZANIE MEBLI I MALOWANIE DEKORACYJNE

VINTAGE

Farba Autentico® Vintage jest idealna do stylizacji mebli np. cieniowania ombree, przecierania warstw, postarzania, malowania w stylu BOHO / SHABBY / RUSTYKALNYM / INDUSTRIALNYM / VINTAGE. Jest to matowa farba dekoracyjna stworzona z myślą o pięknym i unikatowym wyglądzie powierzchni. Jej niespotykana plastyczna struktura miękko poddaje się artystycznym zabiegom dzięki czemu nawet niedoświadczeni użytkownicy osiągają niesamowite rezultaty. Po osiągnięciu zamierzonego efektu całość utrwala się woskiem lub impregnatem. Woskowanie nadaje powierzchni aksamitny połysk o miękkim odbiciu światła. W ofercie obok wosku bezbarwnego są także woski do patynowania, które pozwalają na uzyskanie zdumiewających efektów dekoracyjnych takich jak akcentowanie rzeźbień i nadawanie powierzchni naturalnego antycznego wyglądu.

Farba Autentico® Vintage występuje w 160+ pięknych odcieniach. Paleta oparta jest o zgaszone pastele, wszystkie kolory zostały ręcznie wybrane i zaprojektowane w oparciu o historyczne kolory. Formuła farby jest głęboko nasycona naturalnym pigmentem, zastosowano komponenty najwyższej jakości na podstawie starych receptur.
Malowanie farbą kredową z woskowaniem jest wielowiekową tradycją, która zdała próbę czasu. Farba kredowa Autentico® Vintage jest bardzo kryjąca, trwała, bezzapachowa, szybkoschnąca i pozbawiona LZO. Może być stosowana do dekoracyjnego malowania mebli dla dzieci.

Do malowania dekoracyjnego możesz użyć także farby Autentico® Metallico - wyjątkowej farby zawierającej drogocenne lśniące pigmenty, posiadającej niezwykłą siłę krycia i trwałość. Farbę Autentico® Metallico można stosować razem z farbą Autentico® Vintage aby osiągnąć spektakularne efekty dekoracyjne.

--> KUP AUTENTICO VINTAGE