MALOWANIE MEBLI W POKOJU DZIECKA

VINTAGE lub VERSANTE

Farba Autentico® Versante jest szczególnie polecana do malowania mebli dla niemowlęcia lub w pokoju starszego dziecka ze względu na jej unikalne właściwości.

Dlaczego farba Autentico® Versante?

• Jest nietoksyczna i bezpieczna - posiada atest na zgodność z normą EN 71-3 „Bezpieczeństwo Zabawek”
• Jest bardzo łatwa w czyszczeniu
• Jest bezzapachowa
• Łatwa w aplikacji - nie trzeba jej zabezpieczać impregnatem ani woskiem
• Można ją bezpiecznie stosować na meblach dla niemowląt - łóżeczkach i szafkach do przewijania

Ponieważ pokój dziecka to miejsce, w którym chcesz używać wyłącznie naturalnych i bezpiecznych produktów musisz wiedzieć, że do wytworzenia naszej farby posłużyły naturalne pigmenty i najwyższej jakości nietoksyczne komponenty. Autentico® Versante jest bezpieczna dla dzieci, nawet tych najmłodszych. Powstała na bazie wody i nie wytwarza nieprzyjemnego zapachu. Można malować bezpośrednio w docelowym pomieszczeniu.

Farba Autentico Versante jest bardzo trwała. Zastosowana razem z podkładem Autentico Primer, nie ściera się i nie odpryskuje. Jest odporna na zabrudzenia, o które nie trudno w pokoju dziecka. Ponieważ jest wodoodporna, jej powierzchnię można myć na mokro. To bardzo praktyczna farba pozwalająca na samodzielną szybką metamorfozę wnętrza. Można nią malować zarówno meble z drewna jak i z okleiny, rattan, a nawet dziecięce zabawki. Jej piękny wygląd, pastelowe kolory oraz szlachetne wykończenie sprawiają, że pokój małego księcia lub księżniczki będzie wyglądał wyjątkowo pięknie.

Dla pełnej trwałości i jakości malowania, stosować razem z podkładem Autentico® Primer.

--> KUP AUTENTICO VERSANTE

Farba Autentico® Vintage będzie równie dobrym wyborem do pokoju dziecka, szczególnie gdy planujemy stylizować mebel, malować w stylu rustykalnym lub ozdabiać meble. Farba Autentico® Vintage jest idealna wszędzie tam gdzie priorytetem jest wyobraźnia i bezpieczeństwo stosowania. Jeśli malujesz meble dla najmłodszych dzieci, zrezygnuj ze stosowania wosku. Chociaż wosk ma całkowicie naturalny skład, jego niektóre komponenty mogłyby podrażnić ultrawrażliwą skórę niemowlęcia (np terpentyna pochodzenia drzewnego). W tym wypadku zastosuj łagodny ekologiczny impregnat Autentico® Sealer, który jest pozbawiony zapachu i posiada atest na zgodność z normą EN71-3 „Bezpieczeństwo Zabawek" co oznacza, że może być stosowany na meblach i zabawkach dla najmłodszych dzieci.

--> KUP AUTENTICO VINTAGE