KIM JESTEŚMY

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów marki Autentico na Polskę. Mieścimy się w Sopocie przy ul. Rzemieślniczej 13,, gdzie prowadzimy sprzedaż bezpośrednią farb kredowych oraz warsztaty kreatywne, stąd wysyłamy produkty Autentico do Klientów sklepu internetowego. Współpracujemy z wieloma pracowniami i sklepami na terenie całej Polski w zakresie sprzedaży farb kredowych, wszystke te punkty obok doskonałych jakościowo produktów Autentico oferują kreatywne warsztaty z zastosowaniem tych niesamowitych farb.

A

O MARCE AUTENTICO

Autentico Paints to wiodąca marka w produkcj farb kredowych na świecie. Ta angielska firma wytwarza wiele rodzajów farb kredowych i wapiennych oraz produktów uzupełniających, w tym:  farby do ścian wewnętrznych, elewacji, mebli ogrodowych i stolarki zewnętrznej. Wszystkie produkty cechuje doskonała jakość, wszytskie powstały z myślą o środowisku naturalnym i zdrowiu użytkowników. Szczerze wierzymy, ze  pod względem jakości, ilości kolorów, ceny i łatwości malowania, żadne farby na świecie nie dorównują produktom marki Autentico Paints.

A

A

Autentico Paints jest członkiem AECB, (Stowarzyszenie Zrównoważonego Budownictwa), jest to sieć osób i firmktórych  wspólnym celem jest promowanie zrównoważonego budownictwa. Skupia budowniczych, architektów, projektantów, developerów i władze lokalne, w celu opracowania, wymiany i promowania najlepszych praktyk w zrównoważonym budownictwie.

A

CHALK HOUSE

ChalkHouse to projekt, który powstał z miłości do pięknego domu. Prawdziwie piękny dom jest niepowtarzalny. To dom, w którym swobodnie rozwijamy kreatywność i czujemy się wyjątkowo. Taki dom jest przytulny, pełen ciepła i niebanalnych przedmiotów, taki dom jest naturalny i zdrowy dla mieszkańców, szczególnie tych najmłodszych.
Sklep ChalkHouse oferuje ekskluzywne produkty, inspirowane tradycyjnymi recepturami  i wykonane z poszanowaniem środowiska naturalnego.

A
Zakochaliśmy się w pomyśle stworzenia zupełnie nowego wnętrza w budżecie. Malowanie mebli to nie tylko znaczna oszczędność ale i gwarancja mieszkania we wnętrzu, które nie będzie podobne do tysięcy innych.
W ChalkHouse kupisz niesamowitą farbę kredową Autentico Vintage, dzięki której łatwozmienisz swoje stare meble w niepowtarzalne arcydzieła. Autentico paints odtwarzając kilkusetletnie receptury produkuje farby o niebywałej jakości, w tym wyjątkową farbę Vintage – naszym zdaniem, najlepszą farbę na świecie. W ofercie sklepu znajdziesz dodatkowo, całą gamę produktów do kreatywnej stylizacji mebli: dekoracyjne woski  i profesjonalne pędzle.
A
Pragniemy żeby zakupy w sklepie ChalkHouse były dla Was przyjemnością, a malowanie i upiększanie mebli i wnętrz, sprawiało najwyższą radość. Szczęśliwi klienci są dla nas największym sukcesem.


Miłego dekorowania!
życzy ChalkHouse


Najczęściej kupowane

  • Wosk Bezbarwny
    Clear Wax

    Wosk Autentico Soft Wax Clear 370 ml Wosk bezbarwny to produkt niezbędny...

    45,00 zł

Newsletter

Chcesz byc informowana o nowosciach?

Zapisz sie na nasz newsletter