Z przyjemnością nawiążemy współpracę z właścicielami gustownych sklepów lub pracowni wnętrz, zainteresowanymi sprzedażą farb kredowych marki Autentico Paints.

A

W ofercie są różnego rodzaju farby meblowe i dekoracyjne, farby ścienne wewnętrzne oraz elewacyjne, farby do podłóg oraz inne wyjątkowe na polskim rynku produkty o wysokiej jakości. Sam wybierasz asortyment, którym chcesz handlować.

A

Mile widziane punkty partnerskie powinny posiadać inspirujący i piękny wystrój, oferować meble, dekoracje lub inne elementy wyposażenia wnętrz, o ciekawym wzornictwie. Preferujemy zarówno styl angielski, jak i skandynawski, vintage, industrialny, modern classic oraz eco chic.
Przekrój firm, które znajdą wśród produktów Autentico takie, którymi mogą wzbogacić swoja ofertę, jest na prawdę duży. To może być sklep z gustownym rękodziełem, meblami dla dzieci albo studio podłóg. Jeżeli uważasz, że twój punkt mógłby sprzedawać farby Autentico, po prostu skontaktuj się z nami.

A

Do współpracy zapraszamy także, architektów, konserwatorów zabytków, projektantów wnętrz, dekoratorów oraz projektantów form przemysłowych i artystów.

A

Jeśli jesteś zainteresowana/y, napisz lub zadzwoń.

Z przyjemnością udziele szczegółowych informacji.

A
Do usłyszenia,

Agnieszka Tyszecka

Dystrybutor Autentico Paints na Polskę

email: info@chalkhouse.pl

telefon: 604 100 565


Najczęściej kupowane

  • Wosk Bezbarwny
    Clear Wax

    Wosk Autentico Soft Wax Clear 370 ml Wosk bezbarwny to produkt niezbędny...

    45,00 zł

Newsletter

Chcesz byc informowana o nowosciach?

Zapisz sie na nasz newsletter