PREPARATY

Jest 7 produktów.
Pokazano 1 - 7 z 7 produktów
 • Autentico® BIO-STRIP 500ml
  Available
  Autentico® BIO-STRIP 500ml
   

  Autentico® Bio-Strip jest preparatem do usuwania farb akrylowych, farb kredowych, wosków i lakierów bezrozpuszczalnikowych. Bio-Strip jest produktem na bazie wody, wolnym od rozpuszczalników i łatwym w użyciu. Usuwa zbędne powłoki z powierzchni drewna, PVC, metalu, szkła i innych. Nie nadaje się do usuwania farb, które nie wytwarzają powłok jak farba...

  75,00 zł
 • Autentico® OMNICLEAN 250ml Autentico® OMNICLEAN 250ml
  Available
  Autentico® OMNICLEAN 250ml

  Autentico® Omniclean to wysoko skoncentrowany preparat do dokładnego czyszczenia i odtłuszczania powierzchni przed przystąpieniem do malowania. 

  35,00 zł
 • Autentico® PRIMER 1L
  Available
 • Autentico® ART MEDIUM 250ml Autentico® ART MEDIUM 250ml
  Available
  Autentico® ART MEDIUM 250ml

  Autentico® Art Medium to produkt do łatwego przenoszenia wydruków ze zwykłej domowej drukarki laserowej na powierzchnie malowane farbą kredową oraz na surowe drewno. 

  35,00 zł
 • Autentico® TERRAPIENO 500ml Autentico® TERRAPIENO 500ml
  Oczekiwanie na dostawę
  Autentico® TERRAPIENO 500ml

  Lekka, szybkoschnąca pianka strukturalna do tworzenia dekoracji 3D na meblach i ścianach. Może służyć do pracy z szablonami, a także może być mieszana z farbą kredową Autentico® Vintage dla uzyskania dekoracyjnej struktury. W przeciwieństwie do ciężkich mas, nie maże się, nie klei i nie rozlewa pod szablon. Schnie błyskawicznie. Praca z nią jest schludna...

  85,00 zł
 • Autentico® GLAZE 1L Autentico® GLAZE 1L
  Available
  Autentico® GLAZE 1L

  Medium do tworzenia imitacji betonu, marmuru i drewna, na powierzchni mebli lub ścian. Służy także do tworzenia patyny wodnej, wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka wodoodporność np w łazienkach i kuchniach.

  95,00 zł
akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie