Autentico® OMNICLEAN 250ml Powiększ

Autentico® OMNICLEAN 250ml

Nowy

Autentico® Omniclean to wysoko skoncentrowany preparat do dokładnego czyszczenia i odtłuszczania powierzchni przed przystąpieniem do malowania. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

35,00 zł

brutto

Darmowa dostawa od 200zł

Wysyłka w 24 godziny

Bezpieczne pakowanie

Więcej informacji

Stosowanie: Rozcieńczyć 1 część preparatu Omniclean w 10 częściach wody. Zanurzyć czystą szmatkę w roztworze i przeciągnij ją przez powierzchnię do czyszczenia, aby usunąć zabrudzenia i tłuszcz. Wypłucz szmatę czystą wodą i przemyj nią powierzchnię. Poczekaj, aż powierzchnia zostanie całkowicie sucha przed malowaniem.

Wydajność: Z 250 ml koncentratu uzyskuje się około 2,75 l rozcieńczonego roztworu. Z 1 l koncentratu uzyskuje się 11 l roztworu.

Środowisko: 15 g / l VOC (dyrektywa europejska "Decopaint" (2004/42 / WE).

Środki ostrożności: Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Może powodować ciężkie oparzenia skóry i uszkodzenia oczu. Chronić twarz i oczy oraz nosić odzież ochronną i rękawiczki. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. W przypadku połknięcia wypłukać usta. Nie wywoływać wymiotów. W kontakcie ze skórą lub włosami: zdjąć ubranie i umyć skórę wodą. Wdychanie: przenieść się na świeże powietrze i pozostać w wygodnej pozycji. Kontakt z oczami: usuwać szkła kontaktowe, przepłukać oczy wodą przez kilka minut. Uprać ubranie, które miało styczność z koncentratem. Jeśli to konieczne, skonsultuj się z lekarzem.

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pędzel płaski 1"

Profesjonalny pędzel o szerokosci 1" do malowania farbą kredową. Dla wszystkich, którzy oczekują najwyższej jakości efektów malowania. Solidnie wykonany, z drewnianą rączką i mocnym, sprężystym ale delikatnym włosiem idealnie współgrającym z konsystencją farby. Łatwy do utrzymania w czystości. Inwestycja na długi czas.

PRZEZNACZENIE: krawędzie, małe szuflady, trudno dostępne miejsca, dekoracje.

akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie