WINTER NIGHT 1L Powiększ

WINTER NIGHT 1L

Nowy

160,00 zł

brutto

Darmowa dostawa od 200zł

Wysyłka w 24 godziny

Bezpieczne pakowanie

Więcej informacji

ZASTOSOWANIE:

Farba kredowa Versante Eggshell została przetestowana w ekstremalnych warunkach pogodowych od mroźnej Alaski i Norwegii po gorący klimat Australii, Meksyku i południowej Europy. Przeznaczona jest do mebli ogrodowych i stolarki zewnętrznej lub pomieszczeń narażonych na działanie wody np. łazienek, kuchni, pralni. Idealna do malowania starych boazerii!

 • Przyjazna dla środowiska
 • Na bazie wody
 • Doskonała do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych
 • Posiada filtr UV 
 • Działa na zasadzie membrany pozwalając powierzchni oddychać
 • Ponad 150 głębokich i bogatych kolorów
 • Nadaje się do większości powierzchni, w tym ścian, stolarki i gruntowanych metali, takich jak grzejniki
 • Stopień połysku 15% 
 • Wydajność do 8-13 m² na 1L
 • Nie trzeba jej woskować ani impregnować

WYDAJNOŚĆ:

Jeden litr pokrywa 8-13 metrów kwadratowych. Ilość zużytej farby jest zależna od kształtu mebla, koloru podłoża i chłonności powerzchni:

 • dla jednolitego krycia i głębi koloru stosuję się zwykle dwie warstwy farby
 • zaleca się uprzednio lekko przetrzeć powierzchnię papierem ściernym (okrągły ruch zwiększa przyczepność)
 • zaleca się zastosowanie podkładu Autentico Primer lub jednej warstwy Autentico Vintage jako podkładu.
 • biały i inne jasne kolory malowane na ciemniejszy kolor (i odwrotnie) mogą potrzebować więcej warstw farby

Farba Autentico Versante charakteryzuje się bardzo dużą siłą krycia, jednak w pewnych szczególnych przypadkach - na przykład gdy malujemy bardzo ciemną powierzchnię białą farbą - można zastosować farbę Autentico Vintage w odcieniu szarości jako pierwszą warstwę. Jeśli z malowanej powierzchni wysiękają żywice lub bejce, jako pierwszą warstwę zastosuj podkład blokujący plamy czyli Autentico Primer. 

OPIS:

Autentico® Versante to trwała i odporna na wodę farba do stosowania zarówno wewnątrz i na zewnątrz. Połączenie zaawansowanej technologii z tradycją pozwoliło uzyskać farbę przeznaczoną do mebli ogrodowych, kuchennych, łazienkowych, drzwi zewnętrznych oraz elementów stolarki takiej jak tarasy, balustrady i wszystkie inne powierzchnie narażone na intensywny kontakt z wodą. Farba kredowa Versante działa na zasadzie membrany, pozwala drewnu oddychać jednocześnie chroniąc je przed wilgocią. Powierzchni malowanej farbą Versante nie trzeba zabezpieczać woskiem ani impregnatem. Jako podkład pod farbę Versante można zastosować Autentico® Primer lub pojedynczą warstwę Autentico® Vintage. Farba Versante Eggshell tworzy powierzchnię nadającą się do mycia łagodnymi detergentami. Nazwa Eggshell, ang. "skorupka jaja" oznacza stopień połysku wynoszący 15%.

JAK STOSOWAĆ:

Przygotowaną powierzchnię maluj bardzo cienkimi warstwami farby kredowej Versante Eggshell, używając w tym celu wałka lub pędzla o syntetycznym włosiu. Cienkie warstwy są kluczowe dla zachowania jakości malowania. Odczekaj minimum 2 godziny aż cienka warstwa farby wyschnie. Pomaluj drugą warstwę - również cienką. Pozwól powierzchni schnąć przez minimum 2 godziny. W pierwszym okresie po malowaniu użytkuj powierzchnię ostrożnie. Całkowity czas utwardzenia się powierzchni - w zależności od warunków otoczenia - może zająć od kilku dni do kilku tygodni. W tym czasie, możesz w normalny sposób użytkować powierzchnię zachowując delikatność i ostrożność.

Opis

Kolor Zielone
Kolor Ciemne

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

DARK CHOCOLATE 1L

akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie