Linen 2,5L Powiększ

LINEN 2,5L

Nowy

240,00 zł

brutto

Darmowa dostawa od 200zł

Wysyłka w 24 godziny

Bezpieczne pakowanie

Więcej informacji

Autentico® Velvet to wysokiej jakości farba kredowa do malowania ścian i mebli wewnętrznych. Zawiera ponad 35% węglanu wapnia (kredy). Naturalny skład pozwala farbie oddychać co zapewnia zdrowe środowisko w naszym domu. Zatwierdzona do użytku dyrektywą UE 2004/42/CE, zawiera wyjątkowo niską ilość LZO, jest praktycznie bezzapachowa. Posiada certyfikat na zgodność z normą EN71-3 "Bezpieczeństwo Zabawek". Jest mocno napigmentowana, ma kremową konsystencję, jest bardzo wydajna i kryjąca. Można ją impregnować preparatem Autentico® Sealer w przypadku malowania mebli i ścian narażonych na kontakt z wodą i intensywne zabrudzenia np w kuchni lub w łazience. Pomalowane powierzchnie są w dotyku gładkie, aksamitne. Wykończenie: głęboko matowe (2% połysku) o bardzo naturalnymmiękkim odbiciu światła. Farba Velvet jest nieco porowata podobnie jak Vintage, lecz bardziej szczelna. Można stosować na niej techniki dekoracyjne takie jak patynowanie woskami, złocenie, zdobienie. 

Informacje o środowisku: Zgodność ze standardem europejskim EN71-3. Może być stosowany do zabawek i mebli dziecięcych. Ten produkt zawiera 17 g / l VOC. Poziom oznaczony przez UE dla tego produktu to 30g / L. Farba Pure i Natural Paint firmy Autentico® wykorzystuje tylko surowce o doskonałej jakości, niskiej percepcji węchu i niskim wpływie na środowisko. Nasze procesy produkcyjne nie generują odpadów, a wszystkie farby są zaprojektowane tak, aby zagwarantować maksymalną wydajność przy minimalnym wpływie na zdrowie użytkownika.

Wydajność: Litr farby pokrywa około 8-13 m2, w zależności od powierzchni, w jakiej jest stosowana i jej porowatości.

Przygotowanie powierzchni:

NOWE / NIEPRZEZNACZONE POWIERZCHNIE: Upewnij się, że powierzchnia przeznaczona do malowania jest sucha, czysta i pozbawiona zabrudzeń, tłuszczu, pleśni lub pyłu. Aby pozostawić powierzchnię czystą i gotową do uzyskania optymalnej przyczepności do farb zalecamy stosowanie produktu Omniclean, naszego środka czyszczącego, który gruntownie czyści i odtłuszcza usuwając nawet stare woski. Jeśli chodzi o nowo tynkowane ściany, nie wolno malować, dopóki tynk nie zostanie kompletnie osuszony.

WCZEŚNIEJ LAKIEROWE I / Z INNYMI PODSTAWAMI PODSTAWOWYMI: Autentico® Velvet musi być nanoszony na suche i czyste powierzchnie i przylegać bezpośrednio do uprzednio malowanych ścian, sufitów i podłóg. Podczas malowania na błyszczących powierzchniach lub tworzywach sztucznych ważne jest, aby piasek je z wyprzedzeniem, aby wyeliminować ich jasność i stworzyć szorstką podstawę, w której farba może być dobrze zamocowana.

METAL Podczas malowania powierzchni metalowych należy użyć odpowiedniego podkładu, aby zapobiec utlenieniu metalu.

Stosowanie: Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Nałożyć dwie warstwy pędzlem, pistoletem natryskowym lub rolką. Po 30 minutach jest suchy w dotyku, ale pozostawia co najmniej 1 godzinę suszenia między warstwą a warstwą. (Czasy schnięcia mogą zmieniać się w zależności od warunków otoczenia). Liczba warstw może różnić się w zależności od narzędzia używanego w aplikacji, zawsze potrzeba więcej warstw za pomocą rolki niż z pędzelkiem.

Opis

Kolor Neutralne

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

DOLPHIN 2,5L

akceptuję

Ta strona korzysta z plików cookie